ליינים של מסיבות

ליינים

ב-dbar כל אחד יכול למצוא את הערב שהוא אוהב – כשמרבית לקוחותינו מתמכרים לשלושת הליינים העיקריים ומגיעים שוב ושוב מכל קצוות הארץ, כשהם סוחבים איתם את חבריהם הטובים. ב-dbar תהנו מבילוי איכותי וייחודי כל פעם מחדש.. אז מה אתם מחפשים?

ליין חמישי – לפתוח את חגיגות סוף השבוע כמו שצריך, ולהיות מופתעים כל פעם מערב קונספט אחר שמושקע עד אחרון הפרטים. הערבים המיוחדים ירעננו את השבוע שלכם ויוציאו אתכם משגרה אל אווירה סוחפת ומהנה. הקהל הקבוע והיפה שלנו נפגש כל שבוע ב-dbar, וקורע יחד את הרחבה, מרים כוסית לכבוד חיי הלילה ונהנה מהשירות האדיב שלנו – כי אין כמו להתחיל את סוף השבוע עם חיוך של הצוות המפנק של ה-dbar. כל חמישי, כל מצב – נפגשים בליין שלנו.

ליין שישי – אחרי 10 שנים, החברים הקבועים שלנו יודעים טוב מאוד למה הם בוחרים ממגוון המקומות את ה-dbar. המקום הוגדר לא פעם כאחד ממקומות הבילוי הנחשקים ביותר בארץ, וזאת בשל האווירה החו"לית ושלל הפינוקים לקהל הרחב. לעומת אינספור מקומות שההגעה אליהם כוללת תור ארוך ומייגע, צפיפות ברחבת הריקודים והמתנה ארוכה לברמן או למלצרית – ב-dbar מובטח לכם בילוי איכותי, אווירה משפחתית, מקום גדול ומרווח ויחס אישי. לא פלא שכל שבוע מגיעים לקוחות חדשים ומתמכרים – אחרי הכל, מטרת העל שלנו היא שכל בליין יסיים את הערב כשבפיו מילה אחת – "וואו". המוניטין הרב שלנו יעיד – לא תמצאו דבר המשתווה למסיבות השישי שלנו.

ליין מוצ"ש – את השבוע צריך לסגור בצורה הטובה ביותר, כדי לצבור אנרגיות חיוביות ולהתחיל את יום ראשון בלי שביזות, כשהרגשת ה"היי" מהבילוי האחרון נשמרת. כדי לדאוג שזה אכן יתממש, אנחנו משקיעים את מלוא המאמצים שלנו במסיבה האחרונה של השבוע, מה שהפך את ליין המוצ"ש בשנים האחרונות לאחד מהמובילים והידועים באיכותם. ישר שתגיעו תרגישו את האווירה הצעירה והתוססת באוויר. את הערב תפתחו בהופעה של אומן מהשורה הראשונה, שאחריו אתם מוזמנים לנסות להבליט את כשרונכם על הבמה עם קריוקי, ואת הערב תסיימו בשיאה של מסיבת ריקודים קצבית. ב-dbar אנחנו מבטיחים לכם שלמחרת החיוך יישאר מרוח על הפנים, ותרגישו מלאי מרץ לשבוע טוב במיוחד.